کوهسار

ویلا میکس : معرفی کوتاه از ناحیه کوهسار کرج

برای دسترسی به ناحیه خوش آب و هوای کوهسار باید از مسیر اتوبان فهمیده به سمت کرج حرکت کنید و پس از پشت سر گذاشتن کرج و طی 20 کیلومتر دیگر با تابلو خروجی کوهسار واجه خواهید شد , مسیری فوق العاده آسان و سریع به صورتی که بعد از رسیدن به خروجی کوهسار در اتوبان نهایتا تا 10 دقیقه دیگر به موقعیت کوهسار خواهید رسید . لازم به ذکر است که کوهسار در فاصله 5 کیلومتری با روستای کردان که یکی از توابع این شهر است قرار دارد .

کوهسار شهری در استان البرز و یکی از شهرهای ساوجبلاغ است و متشکل از چندین بخش و روستا همچون : سیرود، اسپیداران ، ولیان ، گلین رود، آجین دوجین ، دوزعنبر، هرجاب ، روستای باستانی خوروین، ازنق ، شنده، بانوصحرا، کردان، باغبانکلا، جلنگدار، سیاهکلان، تالیان، علاقبند ، برغان، سیاه دره، ورده ، سنج، سُرهه، تکیه و آغشت است .

آب و هوای کوهستانی معتدل و همسایگی با کلان شهر تهران و کرج و دسترسی فوق العاده سریع و آسان از ویژگی های این منطقه است که سبب شده این منطقه تبدیل به مکانی لوکس و ییلاقی برای گذران تعطیلات آخر هفته یا چند روزه برای اهالی تهران یا کرج باشد .

شهر کوهسار با ارتفاع 1500 متر از سطح دریا و  در کوهپایه  قرار دارد و خاکی حاصل خیز و مملو از باغ های میوه است .

کلام آخر اینکه : ساخت ویلاهای باکیفیت در بیست سال گذشته در این منطقه باعث شده تا کوهسار پیشرفت بسیار چشمگیری داشته باشد , و در حال تبدیل شدن به منطقه ای لوکس است . از این رو قیمت زمین و ویلا در این محدوده با سرعت بسیار زیادی رو به افزایش است که این فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری نیز هست . گروه ویلا میکس با بیست سال سابقه در ساخت و فروش ویلا در محدوده کوهسار آماده همکاری است در زمینه : فروش و خرید ویلا , ساخت ویلا برای شما , خرید و فروش زمین و باغ , مشارکت و همکاری در ساخت . چنانچه قصد انجام یکی از این موارد را دارید حتما با ما مشاوره کنید